Працював на окупантів за 50 тисяч рублів: справу експоліціянта з Шевченкового передали до суду
Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської обласної прокуратури.
Слідчі встановили, що колишній інспектор сектора реагування патрульної поліції почав співпрацювати з окупантами у селищі Шевченкове наприкінці травня 2022 року.
«Спочатку він здійснював чергування у псевдоправоохоронному органі, створеному окупантами, а також розглядав заяви та повідомлення про злочини. У липні зрадник добровільно обійняв посаду «и. о. старшего участкового инспектора полиции отдела участковых инспекторов полиции» у так званому «Управлении внутренних дел ВГА Харьковской области»», – йдеться у повідомленні.
За роботу на окупантів колишній патрульний отримував щомісячно 50 тисяч російських рублів.
У територіальному управлінні ДБР у Полтаві повідомили, що за роботу на ворога встиг отримати 100 тисяч російських рублів, а далі довелося тікати до росії, адже ЗСУ звільнили селище Шевченкове.
Колишній правоохоронець обвинувачується в державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного ув’язнення.
Раніше ми писали, що правоохоронці затвердили та направили до суду обвинувальний акт стосовно мешканки селища Шевченкове, яка підтримувала дії агресора та закликала підприємців сплачувати так звані «благодійні внески» окупаційній владі за утримання торговельних павільйонів.
Нагадаємо, нещодавно СБУ затримала ще одного колаборанта, який під час окупації Куп'янська фабрикував справи проти українців. Зокрема, учасників місцевого руху опору.
Крім того, довічне ув'язнення загрожує податківиці з Куп’янська, яка також працювала на ворога.
Головні новини селища Шевченкове та Куп'янського району читайте на нашому сайті.
Читайте також:
Харківським військовим передали на передову сім автівок
Росіяни активно б’ють бомбардувальною та штурмовою авіацією по прикордонню Харківщини
Вовчанськ: місто, якого більше немає
Ракетний удар та спроба прориву кордону: які події відбулися у Харківській області
Замість знищеного ракетою: модульний ФАП відкрили у селі Шевченківської громади