Підписка на розсилку

Хочу отримувати головні новини:

Школярі з Краснокутської громади вивчали слизовиків під мікроскопом

13.03.2024 14:30
Діти працюють з мікроскопом/ГО «Green Art Tour»
Діти працюють з мікроскопом/ГО «Green Art Tour»

У Краснокутській громаді працюють над тим, аби зацікавити молодь до вивчення природи.

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» проєктний менеджер ГО «Green Art Tour» Артур Койчуренко, нещодавно для школярів Краснокутської громади провели цікаві заняття з мікробіології. Заходи з відкриття рослинного світу проводять у рамках проєкту «Екологічний дослідницький пункт у національному природному парку «Слобожанський». На заняттях діти знайомилися з міксоміцетами або слизовиками — амебами, які поєднують у собі класичні ознаки тварин і грибів.

– Наразі ми проводимо заняття в аудиторіях через погодні умови. Утім, коли проєкт починався, ми проводили все це на природі. І от зараз з настанням весни в нас будуть заняття про першоцвіти вже на природі. І далі заняття проводитимуться у більш польових та інтерактивних умовах, – зазначає Артур Койчуренко.

Заняття з мікробіології у Краснокутську

Діти на занятті з мікробіології/ГО «Green Art Tour»

Заняття для молоді проводять науковці та освітяни національного природного парку «Слобожанський» та представники ГО «Green Art Tour». Ідея цього проєкту більше полягає в тому, щоб викликати інтерес та зацікавленість у молоді до вивчання природничих наук, пізнання власного краю та природи. 

– Ми показуємо, як саме працюють науковці. Молодь бачить у чому полягає їх робота, як проводяться дослідження. Діти дуже люблять працювати з мікроскопами, – каже Койчуренко.

До речі, таким чином школярі можуть обрати собі професію. Адже вони бачать, як у природоохоронній галузі працюють молоді люди. 

– У нас є реальні кейси – молодь з громади пише наукові роботи та подає на Малу академію наук. А ми даємо їм змогу зустрітися з фахівцями, справжніми науковцями, кандидатами наук та науковими співробітниками. Тут вони так само допомагають дітям проводити роботу над їхніми дослідженнями, – ділиться Артур Койчуренко.

Підписуйтесь на Google News

Щоб бути у курсі останніх новин Харківщини та громад.

Підписатися