Виплати до Дня Незалежності: хто та яку суму отримає цьогоріч
Уряд України затвердив одноразові виплати до Дня Незалежності. Раніше таку допомогу щорічно нараховували до 9 Травня.
Кабінет Міністрів України затвердив розміри разової грошової виплати до Дня Незалежності України ветеранам і деяким іншим особам у 2024 році.
На ці виплати можуть розраховувати особи, на яких поширюється дія законів "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань".
Раніше ми писали також про доплати до пенсії від ООН у 2024 році
Зокрема, до 24 серпня 2024 року разову грошову виплату мають отримати особи з інвалідністю внаслідок війни та колишні малолітні (яким на момент увʼязнення не виповнилося 14 років) вʼязні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, визнаних особами з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин.
Розмір виплати:
- Інваліди І групи – 3 100 гривень;
- Інваліді II групи – 2 900 гривень;
- Інваліди III групи – 2 700 гривень;
Виплати також призначені учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент увʼязнення не виповнилося 18 років) вʼязням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їх батьків.
Розмір виплати у цьому випадку складає 1 000 гривень.
Особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, отримають по 3 100 гривень.
Раніше ми також писали про перерахунок виплат працюючим пенсіонерам у 2024 році
Виплата у розмірі 650 гривень призначена:
- членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни;
- членам сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, які не одружилися вдруге;
- дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге.
Учасникам війни та колишнім вʼязням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, яких було насильно вивезено на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога буде нараховано по 450 гривень.
Читайте також:
Працевлаштування ВПО: як роботодавцям отримати компенсацію
Допомога для ВПО: про які зміни у складі сім’ї необхідно повідомляти
Виплати для ВПО затримуються: чому так відбувається та куди звертатися
Допомога військовим та ветеранам в Україні: перелік корисних номерів
До кінця року Харківщина отримає 156,8 мільйона на житло для військових