Підписка на розсилку

Хочу отримувати головні новини:

Маски для обличчя зі сливи: кращі рецепти

03.09.2019 08:00
фото fashioncapture.ru
фото fashioncapture.ru
Чи знаєте ви, що смачну, соковиту сливу можна не тільки їсти, а й робити з неї домашні косметичні засоби, наприклад, маски? Завдяки своєму вітамінному складу сливова маска буде дуже корисною для будь-якого типу шкіри.

У чому користь

А вся справа у великій кількості корисних мікроелементів, які благотворно впливають на стан шкіри: калій зволожує, аскорбінова кислота допомагає боротися з прищами та вугровими висипаннями, вітаміни Е та А підвищують пружність і розгладжують дрібні зморшки, фолієва кислота допомагає клітинам виробляти захисний бар’єр і боротися з несприятливими умовами зовнішнього середовища. Головне — не шкодувати часу й регулярно її використовувати, поки дозволяє сезон.

Щоб маска була максимально корисною, є свої тонкощі.
1. Сливи для приготування маски повинні бути м’якими й соковитими.
2. Їх потрібно помити, очистити від шкірки й кісточки та подрібнити до стану пюре за допомогою блендера або навіть звичайної виделки чи ступки.
3. Щоб усі корисні компоненти маски краще вбралися, накладати маску треба на розпарене обличчя.
4. Час витримки маски на обличчі — близько 20 хвилин, а змивається вона ледь теплою водою.

Маску зі сливи потрібно перед першим нанесенням перевірити й на відсутність алергічної реакції, особ­ливо при використанні інших додаткових компонентів. Робити таку маску потрібно два рази на тиждень, цього достатньо для поліпшення будь-якої, навіть проблемної, шкіри.


фото smak.ua

Маски для всіх типів шкіри

Маска від зморшок. М’якоть двох слив потрібно змішати з однією десертною ложкою рідкого меду, нанести на шкіру обличчя на 15–20 хвилин, потім змити теп­лою водою і нанести зволожувальний крем.
Для нормальної шкіри обличчя. М’якоть однієї великої сливи змішати з 1 ч. л. сметани (краще домашньої), додати 1 ч. л. крохмалю, перемішати й нанести на шкіру на 15–20 хвилин. Змити прохолодною водою.
Нічна поживна маска для нормальної та сухої шкіри. 1 ст. л. вершкового масла (82,5 %) змішати з 1 яєчним жовтком, додати невелику кількість меду і сливової м’якоті, перемішати, нанести на 25 хвилин на очищену шкіру обличчя. Через деякий час акуратно прибрати надлишки маски паперовою серветкою, змивати маску не треба!
Для сухої шкіри. М’якоть сливи розім’яти виделкою, сливову кашку нанести на шкіру обличчя (попередньо її потрібно змастити олією) на 15 хвилин, потім змити.
Для жирної шкіри з яєчним білком. М’якоть однієї сливи розім’яти в пюре, змішати зі збитим яєчним білком, нанести на обличчя на 20 хвилин, потім змити теплою водою.
Для жирної шкіри з морквою і яблуком. М’якоть двох слив розім’яти, додати 0,5 ст. л.
натертої моркви та 0,5 ст. л. натертого яблука, 1 ст. л. білого вина та 1 збитий яєчний білок. Нанести на обличчя на 15 хвилин, змити прохолодною водою.
Маска від прищів. Дві сливи відварити, зняти шкірку і в теплому вигляді перемішати з 1 ч. л. цибулевого соку. Нанести на обличчя на 20 хвилин, змити теплою водою.
Від пігментних плям і веснянок. М’якоть двох слив змішати з кислим молоком до отримання густої маси, нанести на обличчя на 20 хвилин, потім змити теплою водою.
Тонізувальна маска. Відварити яйце, відокремити жовток, розтерти його і змішати з 1 ч. л. сливового соку. Нанести на обличчя на 15–20 хвилин, потім спочатку змити теплою водою, а потім обполоснути прохолодною.
Зі сливи можна приготувати і лосьйон для обличчя. Для цього знадобляться 10 слив і 300 мл горілки. Сливи потрібно очистити від кісточок, залити горілкою, настояти 10 днів у темному місці. Потім процідити й залити цією рідиною ще 10 нових слив без кісточки. Знову настояти 10 днів, процідити й залити наступні 10 слив. Настояти ще 10 днів, процідити. Через 10 днів лосьйон готовий. Його потрібно розбавити очищеною водою (1 частина лосьйону на 3 частини води) й розлити по пляшках.

Підписуйтесь на Google News

Щоб бути у курсі останніх новин Харківщини та громад.

Підписатися