Кілька порад, як отримати красиві вії
Засоби для догляду
Найкращим способом для посилення росту вій вважається використання касторової (можна як замінник взяти й оливкову) олії, а можна — трояндову, обліпихову, лляну, мигдальну, розчини вітамінів Е і А (тільки на масляній основі). Щоб отримати найбільший ефект, краще використовувати бальзам, що складається з реп’яхової і касторової олії в однакових пропорціях, плюс трохи вазеліну та коньяку. Отриманий засіб щовечора наносити на вії м’якою щіточкою безпосередньо перед сном, надлишок прибирають ватним тампоном. . Через кілька місяців буде вже помітним результат дії засобу: вії стануть красивими, міцними й густими.
Ефект буде ще більш разючим, якщо паралельно двічі на тиждень використовувати маску для вій. Для її приготування петрушку потрібно пропустити через м’ясорубку й додати оливкову або обліпихову олію. Отриману суміш покласти на шкіру повік на 20–25 хвилин, потім змити чистою теплою водою.
Готуємо по нанесенні і вії, і туш
Якщо перед нанесенням туші вії розчесати, то вони будуть — кожна волосинка сама по собі. Для цього зручно використовувати щіточку від старої улюбленої туші — тоді напевне знаєш, що вона зручна. Підготовка до нової «роботи» полягає в тому, що щіточку необхідно добре вимити (можна з милом), висушити й розпушити.
А щоб вії здавалися густішими й довшими, можна нанести на них перед тим, як фарбувати, дитячу присипку, а потім уже вдаватися до туші. До речі, о холодної пори року краще використовувати водостійку туш для вій, оскільки на морозі сльозяться очі.
Якщо раптом виявилося, що туш потребує «реанімації», то вдаватися до будь-яких дій не варто. Перелічимо, які варіанти не годяться категорично. Слина — у ній напевно містяться бактерії, і вони неминуче потраплять на вії при нанесенні, а потім, швидше за все, проникнуть в очі.
Будь-які засоби, що містять спирт: тоніки для шкіри, парфуми тощо. По-перше, може зруйнуватися структура туші, тож зміняться її властивості, і вона зіпсується остаточно. По-друге, спирт дуже агресивний, тому здатний пошкодити вії і подразнювати слизові оболонки очей. По-третє, спирти випаровуються набагато швидше за воду, тому буквально через кілька днів туш знову висохне й затвердіє, причому, можливо, ще сильніше.
Не годиться для додавання в туш і перекис водню — він може не тільки пошкодити вії, а й буквально спалити слизові оболонки очей, якщо потрапить на них.
Так само не слід капати в туш оліями — по-перше, вони не випаровуються і не висихають, і макіяж буде вкрай нестійким. По-друге, розведена олією туш напевно візьметься грудками. І, що головне, олія також може завдати шкоди очам.
І — тонкощі видалення туші
Щоб легше і якісніше зняти водостійку туш з вій, потрібно... не надто квапитися. Адже для того щоб засоби для її видалення почали (тільки почали!) працювати, знадобиться як мінімум хвилина. Тож, потрібно покласти на вії змочені засобом ватні диски (а не кульки — вони можуть залишити ворсинки) і терпляче, неспішно дорахувати до 60. Після цього процес піде набагато легше.
У процесі видалення макіяжу зазвичай з особливим завзяттям натирають вії засобом для вмивання або активно труть зону очей ватним диском. Через це страждає шкіра, яка при частому подразненні втрачає свою еластичність. Варто змивати туш з вій, просто прикладаючи ватні диски, попередньо змочені в засобі для зняття макіяжу, а не терти. До речі, змивати макіяж можна і будь-якою олією — цей чудовий розчинник допоможе змити туш навіть з-поміж вій, там, де це зробити найважче.
Як подбати про імунітет восени: даємо поради та розвінчуємо міфи
Рецепти з гарбуза: як додати у своє життя барв, смакоти, здоров’я та краси
Агресивна дрібнота: що робити, якщо покусала мошка
Фітофтора томатів: як боротися підручними засобами