Цікаві рецепти з млинцями: галета з яблуками та торт із сирним кремом
Млинцева галета з яблуками
Така галета — майже досконала на смак, є тільки один недолік — швидко з’їдається і потрібно терміново готувати нову порцію. Тому краще заздалегідь запастися продуктами, щоб можна було зробити кілька таких галет на радість і дітям, і дорослим. Така млинцева закуска — відмінна перекуска на сніданок, обід або вечерю, на роботу або у школу. Ніжна, солодка, з легким ароматом кориці — те, що потрібно!
фото iamcook.ru
Знадобляться:
готові млинці – 4–5 шт.,
яблука (великі) – 2 шт.,
цукор – 2–3 ст. л.,
кориця мелена – 3 щіпки,
лимонний сік – 1 ст. л.
Заздалегідь посмажити млинчики за своїм рецептом. Яблука помити, зрізати шкірку і вирізати серединку з насінням, порізати маленькими кубиками. Висипати яблучні кубики в сотейник, додати цукор і лимонний сік, перемішати і томити, помішуючи, на маленькому вогні приблизно 15 хвилин. Взяти невелику форму для запікання (приблизно 20–22 см), викласти туди млинці нахлистом один на одного так, щоб краї трохи звисали.
З яблучної начинки злити сік, що виділився, а м’якуш викласти на млинці і розрівняти, зверху трохи посипавши корицею. Загорнути краї млинчиків наверх, не доходячи до середини, щоб виріб став схожим на галету (начинка була майже повністю відкрита), викласти її у форму на пергаментний папір і поставити все це в розігріту до 180 градусів духовку на 15–20 хвилин. Подавати на стіл можна як у гарячому, так і охолодженому вигляді.
Торт млинцевий із сирним кремом
фото iamcook.ru
Знадобляться для тіста:
борошно – 1 склянка,
молоко – 1,5 склянки,
яйце – 3 шт.,
сіль – 1–2 щіпки,
сода – 1/3 ч. л.,
оцет – для гасіння соди;
для начинки:
сир кисломолочний (нежирний) – 400 г,
цукор – 1 склянка,
ванілін (для аромату) – за смаком;
волоські горіхи – для прикраси, олія – для смаження.
Яйця збити в мисці в легку піну, додати молоко, трохи солі, порціями всипати просіяне борошно і як слід розмішати. В кінці додати соду, погашену оцтом, і знову перемішати. Тісто для млинців має вийти напіврідким. Посмажити млинчики на невеликій кількості олії і дати охолонути. Приготувати начинку: в мисці змішати сир, цукор і ванілін, збити міксером в однорідну масу. До речі, замість цукру можна взяти цукрову пудру, вона ніжніша і не буде відчуватися в сирі.
Поставити сирний крем на деякий час у холодильник для охолодження. Потім кожен млинець потрібно промазати сирним кремом і зібрати в торт, останній верхній млинець теж рясно змастити зверху кремом. Поставити в холодильник на 2–3 години. Подаючи на стіл, посипати верх подрібненими волоськими горіхами.
Читайте також Масляна: печемо смачні млинці
Як жили та гуляли на Харківщині: вікторина про традиції наших пращурів
У Борівській громаді для захисників насмажили понад 2000 млинців
Проводжаємо Масницю з класичними налисниками
Масляний тиждень: скільки коштуватимуть млинці у Харкові