Підписка на розсилку

Хочу отримувати головні новини:

Психологічна підтримка дітей: що зробили у Дергачах

04.09.2024 14:20
Фото: Facebook Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради
Фото: Facebook Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради

У Дергачівській громаді Харківської області організовано серію заходів, спрямованих на психологічну підтримку, рекреацію та соціалізацію дітей, які перебувають на території ТГ.

Про це медіа «Слобідський край» розповіла начальниця Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради Вікторія Балюк.

За її інформацією, на території громади у минулому навчальному році перебувало від 1 тисячі до 1,7 тисячі дітей, залежно від безпекової ситуації. За підтримки міжнародних партнерів для цих дітей та їх родин була організована серія заходів, спрямованих на психологічну підтримку, рекреацію та соціалізацію. До заходів також долучалися вчителі шкіл громади, які перебувають у Харківській області.

– Співпрацювали з благодійними фондами, які також допомагали проводити арттерапію, проводили різні корисні навчання, у тому числі з мінної безпеки, медичної допомоги, психологічної підтримки. На це було направлено багато заходів. До них підключали вчителів та батьків. Заходи також проводилися і для дітей дошкільного віку, які перебувають у громаді, – зазначила Вікторія Балюк.

За словами керівниці Управління, з урахуванням вимог безпеки заняття з дітьми проводилися у Дергачівській кінно-спортивній школі. Заняття проходили на свіжому повітрі та включали елементи кінної терапії. Окрім цього, психологічно розвантажувала дітей і «деркачівська лялька»

– Ми зробили проєкт «Деркачівська лялька». Ляльку назвали Надія. У нас працюють гуртки, куди з дітьми – що дуже важливо – можуть приходити батьки та разом робити ляльок. Разом із батьками діти мають можливість читати книги, проводяться музичні концерти та театральні вистави, – розповіла Вікторія Балюк.

Вона зауважила, що заняття проходять у найпростіших укриттях, облаштованих владою громади. Також там діти готувалися до нового навчального року, спілкувалися з однолітками та педагогами.

– Сподіваємося, що цю роботу перенесемо й на наступний рік. Чекаємо будівництва нових протирадіаційних укриттів, де буде можливість з ранку до вечора проводити навчання та надолужувати освітні втрати, – наголосила Вікторія Балюк.

Раніше «Слобідський край» раніше повідомляв, скільки мешканців залишається у деокупованих громадах Харківського району.

Підписуйтесь на Google News

Щоб бути у курсі останніх новин Харківщини та громад.

Підписатися