Діти з Краснокутська попрактикувалися в обліку бобрів
У національному природному парку «Слобожанський» Харківської області відкриють екологічний дослідницький пункт.
Як повідомив кореспондентці медіа «Слобідський край» проєктний менеджер ГО «Green Art Tour» Артур Койчуренко, на території національного природного парку «Слобожанський» планують розширити дослідницьку діяльність та відкрити нову освітню локацію для дітей та дорослих. Тут зможуть збиратися науковці, небайдужі громадяни, учні, природоохоронці та екологи.
– Це місце, де можна побачити, як працюють науковці. Будуть проводитися воркшопи, майстер-класи для дорослих та дітей. Усе це направлено на розвиток зацікавленості людей у вивченні свого краю, щоб вони знали про зміни клімату, біорізноманітність, екосистему, – каже Артур Койчуренко.
Лісові болота з хатками бобрів
Наразі роботи з облаштування дослідницького пункту тривають, але вже розпочалися освітні та еколого-просвітницькі заходи. Так, учні Краснокутського ліцею № 1 були учасниками зустрічі за темою «Життя бобрів та їх облік». Учні 6-го та 7-го класів дізналися цікавинки та важливі факти про бобрів, спосіб їх життя та значення в екосистемі. Діти відвідали лісові болота з хатками бобрів, знайшли свіжі погризи на деревах. Також юні дослідники попрактикувалися у вирахуванні кількості жителів бобрової родини.
Раніше ми писали, що у Краснокутському ліцеї № 1 Харківської області відкрили локацію екологічної освіти. А учні Краснокутського ліцею висадили експериментальний газон. Також Краснокутська громада перемогла у конкурсі Найкращий парк України.
Читайте також:
У Краснокутську з'явився «готель для комах»