Як живе Коломацька громада в умовах війни
У Коломацькій громаді відносно безпечно, всі працюють у штатному, але посиленому режимі. Аграрії вже починають готуватися до весняно-польових робіт, у громаді вже відпрацювали механізм проведення посівної кампанії. Дефіциту хліба й продуктів першої необхідності немає.
Працюють і заклади охорони здоров'я, навіть продовжується вакцинація – коронавірус зменшив темпи розповсюдження. У громаді працюють школи, діти навчаються в онлайн-режимі, у самих школах жителі займаються виготовленням маскувальних сіток для армії.
У громаді до роботи залучені всі мешканці – сформовані групи самооборони, що цілодобово несуть оборонну службу, місцеві господарники надають матеріальну підтримку для забезпечення життєдіяльності та оборони. Для місцевих захисників формують та відправляють гуманітарну допомогу.
До Коломаччини прибуло більше трьох тисяч біженців – це третя частина населення громади, переселенцям надають усю необхідну гуманітарну допомогу.
– Всі ми зосереджені на спільних турботах, спрямованих на Перемогу. Кожен із нас потрібний! Кожний на своєму місці! За що я всім вам щиро вдячний. Ніхто не вчив нас, як правильно поводитися в такій ситуації, але ви показуєте неймовірну спроможність гуртуватись та діяти, – звертається на своїй сторінці до жителів громади Володимир Гуртовий.
У Лозовій відновлять Палац культури, обстріляний росіянами у 2022 році (фото проєкту)
Довічне ув’язнення загрожує поліцейському з Харківщини: деталі слідства
КНДР відправила своїх військових на Харківський напрямок: що кажуть ЗСУ
Російські обстріли завдали Харкову збитків на 10 мільярдів євро — Терехов