Названо місто України, яке бомбили жорстокіше за Маріуполь: що там відбувається
Про це 21 липня заявив секретар РНБО Олексій Данилов, під час Національного інформаційного марафону.
«Найбільше ракетних атак у нас було на місто Ізюм. Ми бачимо, що 476 ракетних ударів було по Ізюму, а Маріуполь перебуває на другому місці, далі — Миколаїв», — сказав Данилов.
Зараз в Ізюмі, який перебуває під окупацією з 2 квітня, немає жодних комунальних послуг — світла, електроенергії, зв'язку, Інтернету. Про це під час Нацмарафону 21 липня розповів голова ОВА Олег Синєгубов.
«Там найважче людям доведеться зустрічати осінньо-зимовий опалювальний сезон, але ми над цим працюємо. Запитали щодо офіційної евакуації з цього населеного пункту, чекаємо на результати перемовин», — розповів Синєгубов.
Водночас «Обрії Ізюмщини» повідомляють, що зараз жителі Ізюмського району залишаються в інформаційній прірві. У більшості мешканців Ізюмщини відсутній доступ до українського телебачення та радіо, практично немає Інтернету. В місті продовжує мовити пропагандистська радіостанція на хвилі 105.4 ФМ «Радіо-Z».
У липні вийшов черговий інформаційний окупаційний листок «Ізюмський телеграф», який безкоштовно розповсюджують працівники пошти серед населення. Пропагандистська листівка інформує про початок виплат «соціальної допомоги» пенсіонерам у розмірі 10 000 руб. Саме під час скупчення людей біля відділення Пенсійного фонду окупанти з боку Бугаївки обстріляли мирне населення Ізюма. В результаті обстрілу є загиблі та поранені. Але місцеві колаборанти одразу повідомили російським ЗМІ, що місто обстріляли українські військові.
Російські обстріли завдали Харкову збитків на 10 мільярдів євро — Терехов
Евакуація з Куп’янського району: яка ситуація у Шевченківській громаді
Влучання ракети у будинок дитячої та юнацької творчості у Золочеві: наслідки для довкілля
Бійці 92-ї ОШБР показали, як знищили квадроцикл окупантів на Харківщині (відео)