Житель Циркунів повертався додому і побачив, як у дім влучила ракета
9 серпня жителя села Циркуни Миколу Полтавця від загибелі врятувала всього одна хвилина.
– Це було десь о 19:30, я точно не пам'ятаю. Як я розумію, був обстріли з «градів». Слава Богу, що ми з дружиною були не вдома, інакше нас уже б не було. Я був у сестри, підходжу до дому – і метрів за 50 починається масовий обстріл вулиці, мене врятувала одна хвилина. У мене на очах ракета влітає в мій будинок – пробиває дах, валить стінку. Грубо кажучи, у мене вигорів весь будинок, – розповів «Слобідському краю» чоловік.
Одразу після обстрілу на допомогу циркунівцю прибігли сусіди.
– Велика вдячність сусідам, їх на моїй вулиці залишилося шестеро, решта виїхала, вони одразу прибігли. Також кинулися допомагати односельці, які живуть за 500-1000 метрів. Дякую і волонтерам, які після звільнення села подарували генератор, завдяки чому є вода, – зазначає чоловік. – Одразу після обстрілу я прибіг додому, запустив генератор, почали гасити полум'я. З вікна однієї з кімнат, що вигоріла, відразу полум'я вискочило, а в будинку там температура була більше 100 градусів, кіптява, дим, може, через те, що кисню не було, воно не розгорілося. Коли в хаті полум'я збили, на горище заліз, а там, слава Богу, нічого не спалахнуло.
Читайте також: Унаслідок обстрілу громади на Харківщині пошкоджена комунальна техніка
Без огляду ні нащо, чоловік не пригнічується.
– А чому мені сумувати, з 24 лютого вижили і зараз виживимо. Коли перебували в окупації, можливість їхати була тільки в бєлгород, ми вирішили залишитися. Зараз стінки та дах латаю. У будинку зимувати не вийде, все вигоріло. У мене є літня кухня та піч, житимемо там, – розповів циркунівець.
Замість знищеного ракетою: модульний ФАП відкрили у селі Шевченківської громади
Евакуація на Харківщині: з Куп’янської та Борівської громад вивезено 110 осіб
Історія кохання, що зародилося на фронті
У Харкові проживає майже сто тисяч дітей та 450 тисяч пенсіонерів