Постійні обстріли та небезпека: про ситуацію в Циркунах розповів голова громади
Про це розповів «Слобідському краю» голова Циркунівської сільської ради Микола Сікаленко.
«У селі вже третій місяць немає світла та газу, зв’язок з’явився після деокупації села, але не є стабільним. Проводити ремонтні та відновлювальні роботи під постійними обстрілами не є можливим, – наголосив голова. – Село продовжують руйнувати обстрілами. Кожен день у нас мінус три-п’ять будинків».
Ще більш небезпечна ситуація в селах Руські Тишки та Черкаські Тишки, які входять до складу громади. Ці населені пункти розташовані ще ближче до кордону з рф, і обстріли там ще частіші. Пересуватися між цими населеними пунктами теж вкрай небезпечно, наголошує очільник громади.
Інформації щодо маленьких сіл громади немає, бо зв’язок з ними відсутній.
Після деокупації громади волонтерами регулярно і в достатньому обсязі підвозиться гуманітарна допомога, і всі мають можливість її отримати. Микола Сікаленко наголошує, що є перелік осіб, яким необхідна адресна доставка. Всім іншим треба отримувати гумдопомогу на місцях видачі.
«Розвозити за адресами всю гуманітарну допомогу ми не маємо можливості. Люди ризикують своїм життям, привозячи необхідне до громади, а в громаді залишилась невелика кількість людей, і далі розвозити її нема кому. Тому давайте ставитись з розумінням до того, що треба знайти найбільш безпечний час і прийти до пункту видачі самому», – звернувся до мешканців громади голова.
До речі, Микола Сікаленко з 24 лютого, коли село було окуповане, жодного разу не покидав населений пункт – окрім випадку, коли його арештували, силоміць вивезли з дому та тиждень протримали в себе російські окупанти.
Вовчанськ: місто, якого більше немає
Ракетний удар та спроба прориву кордону: які події відбулися у Харківській області
Замість знищеного ракетою: модульний ФАП відкрили у селі Шевченківської громади
Евакуація на Харківщині: з Куп’янської та Борівської громад вивезено 110 осіб