Підписка на розсилку

Хочу отримувати головні новини:

Застосування та ефективність промислових генераторів у сучасному виробничому середовищі

Promo
30.11.2023 15:06

Промислові генератори здійснили справжню революцію у продуктивності багатьох галузей. Вони гарантували надійність електрозабезпечення як резервні та основні джерела живлення. Вони далі змогу використовувати обладнання і методи, що значно підвищують ефективність і продуктивність виробництв.

Типи промислових генераторів

У промислових цілях використовують різні типи генераторів, оскільки кожен має свої переваги.

·Дизельні генератори. Це найпоширеніший тип, оскільки дизельний промисловий генератор потужний, надійний та економічний. Їх широко використовують у сільському господарстві для електропостачання віддалено розташованих господарських будівель, а також для живлення техніки, як-от комбайнів та тракторів.

·Бензинові генератори. Вони використовуються для невеликих підприємств і переважно як резервне джерело живлення. Проте вони дають змогу уникнути перебоїв у роботі, які б могли стати критичними.

·Газові генератори Цей тип стає дедалі популярнішим, оскільки ефективніший за інші. Крім того, він відповідає вимогам екологічності, які поступово посилюються для виробництв. Газові генератори працюють як на зрідженому пропані, так і на природному газі від магістральної мережі.

·Сонячні та вітрогенератори. Ще два типи, що набирають популярність. Їх широко використовують у сільському господарстві, це практично ідеальний варіант автономного електропостачання. Вони екологічні та економічні. Такі генератори мають певні обмеження, пов'язані з кліматичними умовами, але, як показує практика, вони не є непереборними.

Основні сфери застосування промислових генераторів

Обробка даних та телекомунікації

Створення умов для роботи комп'ютерного обладнання, центрів обробки даних та зв'язку — найважливіші завдання в усіх галузях господарства. Щоб промисловість, бізнес, цивільні установи працювали без збоїв, потрібна цілодобова їхня коректна робота в будь-яких умовах, зокрема у форс-мажорних. Їхня зупинка змушує зупинятися цілі підприємства, а відсутність комунікації може мати навіть фатальні наслідки.

Сільське господарство

Промислові генератори значно підвищують ефективність агропідприємств. Безперебійне електропостачання теплиць, корівників тощо значно підвищує їхню продуктивність, а можливість використання електроустаткування скорочує потребу у важкій ручній праці. Купити генератор для таких господарств — це інвестувати у свою безпеку та ефективність.

Видобуток корисних копалин

Понад 70% усіх електропотужностей гірничодобувної промисловості працюють на дизельних генераторах. Вони живлять бурильні, землерийні машини, крани та стрічкові конвеєри. Дизельне пальне має низьку випаровуваність, тому в екстремальних умовах воно безпечніше, ніж газ та бензин. Дизельні генератори найкраще основне й резервне джерело електрики під час виконання важких робіт практично на будь-яких родовищах.

Охорона здоров'я

Медичні установи критично залежать від стабільного електропостачання. Гарантуючи резервне живлення у разі збою, промислові генератори без перебільшення рятують життя сотень пацієнтів. Промисловий генератор здатен підтримувати роботу великої лікарні понад дві доби, цього зазвичай достатньо, щоб усунути проблему мережі.

Будівництво

Промислові генератори гарантують освітлення, роботу будівельного обладнання, систем зв'язку та іншого на будівельних майданчиках. У разі перешкод та аварій мережі, частих на будівництві, вони дають змогу уникнути простоювання та швидко усунути проблему.

Це не вичерпний перелік. Промислові генератори використовують у військовій справі, вони гарантують безперебійну роботу підприємств, магазинів, складів, морського, повітряного та наземного транспорту, освітніх установ, комунальних компаній.

Підписуйтесь на Google News

Щоб бути у курсі останніх новин Харківщини та громад.

Підписатися