Підписка на розсилку

Хочу отримувати головні новини:

Як вибрати та стилізувати браслет: базові правила для новачків

Promo
23.04.2024 11:54

Якщо йтиметься про універсальну прикрасу на руку, більшість модників назве каблучку чи годинник. Браслетам чомусь завжди не залишається місця. Можливо, саме цієї весни час дати їм шанс та додати трендову прикрасу до власного ювелірного гардероба? Цікавий нестандартний виріб чи класичний елегантний зможе по-новому розкрити ваш персональний стиль.

Який браслет придбати? Як та з яким одягом носити? Розповідаємо далі.

Актуальні моделі 2024 року

Спеціально для тих, хто купуватиме браслет вперше, підготували список трендових моделей:

  1. Statement-браслети. Масивні, щедро інкрустовані коштовним камінням, прикрашені підвісками та фігурними елементами, з комбінацією металів різних кольорів. Якщо такий браслет — це для вас занадто, можна вибрати його варіацію у формі товстого важкого ланцюжка. Такий елемент додасть будь-якому образу драматичності.
  2. Браслети з намистин. Елементи такої прикраси можуть бути виготовлені з натуральних каменів, дерева, скла чи навіть металу. Такі моделі ідеальні для повсякденного носіння, вони легко поєднуються з іншими аксесуарами, додають іміджу характеру та деталізації.
  3. Персоналізовані браслети. Це може бути звичайний тонкий ланцюжок будь-якого плетіння (на ваш смак) із символічними підвісками, що мають певне значення для власника прикраси. Підвіски можна вибирати в різному стилі та з різних матеріалів, аби ще більше кастомізувати аксесуар.
  4. Браслети-кафи. Це справжнє полотно для дизайнерів та ювелірів, адже на поверхні такого виробу можна створити щось неймовірне: абстрактні малюнки, поєднання різних кольорів і текстур, стилізацію під давні прикраси. Такий скарб точно не потрібно ховати під манжетами.

Якщо жоден із варіантів вище вам не підходить, почніть пошуки з мінімалістичних виробів. Вони менш «активні» та простіші в стилізації.

Як вибрати «свою» прикрасу

Спочатку потрібно визначитися зі стилістикою, яка вам підходить та просто подобається візуально. Потім переходимо до деталей:

  • чи хочете, аби на виробі були вставки;
  • скільки вставок та які саме;
  • які елементи, зображення, мотиви подобаються понад усе;
  • який хочеться колір металу;
  • масивний чи делікатний дизайн.

Після цього можна сходити до найближчого ювелірного салону та приміряти хоча б декілька варіантів. Адже часто стається так, що вигляд виробу на фото та на реальному зап'ясті відрізняється. До речі, під час примірки консультант магазину може відразу підібрати розмір, з яким ви можете звертатися й до інших продавців ювелірних прикрас. А купувати коштовності вигідніше онлайн, позаяк ви завжди маєте додаткову можливість заощадити під час акцій, скористатися бонусами, порівняти ціни тощо.

Комбінувати прикрасу можна з будь-яким одягом, починаючи ніжною сукнею та закінчуючи широчезними джинсами.

Підписуйтесь на Google News

Щоб бути у курсі останніх новин Харківщини та громад.

Підписатися