Як бізнеследі встигати все на роботі та вдома?
Справ стає все більше, але часу все так само — 24 години на добу. Однак одні встигають все, а інші — нічого. У чому секрет перших? Вони делегують все, що тільки можна: вечерю приготує гриль Redmond, деякі завдання виконають інші профільні співробітники, вчитися в пробках можна за допомогою аудіозанять. Здається, є все необхідне, щоб бути в ресурсі 24/7, але цього мало.
У чому секрет ідеальної повсякденної продуктивності?
Секрету немає, тому що ідеальної продуктивності теж немає. Сьогодні ви встигаєте все, а завтра — нічого. Це нормально. Наше життя схоже на американські гірки, сутність людини пристосована інтуїтивно впадати в крайності. Однак завдання №1 кожної сучасної жінки — зробити стрибки між «Я супергероїня» і «Відчепіться від мене і дайте поспати» менш помітними. Що для цього потрібно:
- Більше спати. Як тільки список справ розширюється, ми відразу вибираємо пожертвувати головним інструментом життєдіяльності — сном. Але ця стратегія — на 100% вибір тих, хто програв.
- Більше рухатися. Мозок ми перенавантажуємо, а тіло — навпаки. Тому мінімальна фізична активність повинна бути в пріоритеті. Якщо не хочете витрачати час на дорогу в спортзал, вибирайте заняття онлайн.
- Більше відпочивати. Робіть це по-справжньому, а не створюйте ілюзію відпочинку, коли у вас вихідний, але ви вже другу годину сидите в телефоні. Зберіться компанією, посмажте стейки на грилі та просто повеселіться.
Важливо знайти баланс між відпочинком і роботою, тому що перше без другого не існує, і навпаки. Завжди пам'ятайте про фокус — що наразі для вас має найбільше значення, а від чого можна відмовитися. Наприклад, якщо сильно втомитеся, можете прибирати з планів на день менш значущі справи, скасування яких не завдасть шкоди вашим цілям.
Підприємці Харківщини отримали понад 170 мільйонів грантів з початку року
Переможці грантових програм з Харківщини створять майже 1000 робочих місць
Як підтримати бізнес та безпеку для населення, розповіли представникам місцевих рад Харківщини
Спроможність в умовах війни: в Біляївці шукали нові можливості для розвитку