Хочу отримувати головні новини:

Харківський спортсмен здобув «бронзу» чемпіонату Європи U20 з боротьби

03.07.2023 12:24

Харків’янин Володимир Кочанов у боротьбі вільним стилем у вазі до 125 кілограмів здолав грузинського спортсмена, але у півфіналі поступився борцю з Азербайджану.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу ХОВА, чемпіонат Європи U20 з боротьби завершився 2 липня в Іспанії.

У поєдинку за третє місце харківський борець упевнено переміг суперника з Фінляндії та став бронзовим призером.

Загалом збірна України з вільної боротьби здобула на цьому чемпіонаті 2 золоті та 2 бронзові медалі.

Нагадаємо, збірна України з артистичного плавання посіла друге місце в акробатичній групі на Європейських іграх. Команда повністю складається зі спортсменок Харківської області.

Нагадаємо також, що збірна України до 21 року вийшла в півфінал молодіжного чемпіонату Європи, чим гарантувала собі історичну участь у найближчих Олімпійських іграх.

Також ми повідомляли про результати другого туру чемпіонату Харківського району з футболу. А в середині травня у Харкові пройшов унікальний турнір з боксу.

Більше новин спорту читайте на нашому сайті.