Підписка на розсилку

Хочу отримувати головні новини:

Харківський «Металіст 1925» зазнав першої поразки в цьому році

28.05.2021 08:49
27 травня в Харкові зустрічалися одні з лідерів Першої ліги чемпіонату України з футболу – «Металіст 1925» удома приймав одеський «Чорноморець».

Перед очною зустріччю «Чорноморець» ішов другим, «Металіст 1925» – третім. Команди розділяли всього два залікові бали. У 2021 році харків’яни були єдиною командою у Першій лізі, яка не програвала у 2021 році, втім ця серія вчора перервалася. Безпрограшна серія «Металіста 1925» нараховувала 14 матчів.

Одесити відкрили рахунок на старті поєдинку. На 12-й хвилині Ілля Путря реалізував пенальті. Господарі створили кілька хороших можливостей, аби зрівняти рахунок, утім реалізувати хоч один із моментів вони не змогли.

0:1 – «Металіст 1925» втрачає цінні очки в боротьбі за підвищення в класі, а одеський «Чорноморець» завдяки цій звитязі достроково виходить в УПЛ. Утім, не зважаючи на цю поразку, все ще залишається в руках харків’ян. Для виходу в УПЛ їм треба виграти два останні поєдинки першості – на виїзді проти «Кремня» і вдома проти «ВПК-Агро».