Підписка на розсилку

Хочу отримувати головні новини:

Харківський «Метал» здобув шосту перемогу поспіль

26.04.2021 09:44
25 квітня футбольний клуб «Метал» з Харкова на виїзді зустрічався з сімферопольською «Таврією», яку розгромив 3:0.

У рамках 19-го туру Другої ліги харківський «Метал» у Новій Каховці зустрічався з сімферопольською «Таврією». На 19-й хвилині матчу харків’янам удалося відкрити рахунок у матчі. Гості заробили пенальті, яке впевнено реалізував француз Фарез Балулі. Буквально через кілька хвилин харків’янам вдалося подвоїти перевагу. Це Єгор Демченко біля чужого штрафного майданчика «обікрав» суперника, вийшов віч-на-віч з воротарем сімферопольців і впевнено переграв його – 0:2. З таким рахунком команди пішли на перерву.

Довести рахунок до розгромного харків’янам удалося в кінці поєдинку – на 88-й хвилині відзначився Євген Рязанцев.

3:0 – «Метал» здобуває шосту перемогу поспіль у Другій лізі. До речі, всі ці звитяги прийшлися на 2021 рік. Після 17 матчів харків’яни здобули 47 очок і впевнено очолюють турнірну таблицю.

Наступний матч харків’яни проведуть удома 30 квітня проти «Яруда».