Хочу отримувати головні новини:

Харківські акробати везуть медалі зі Швейцарії

27.11.2023 20:54

Харків’яни стали призерами чемпіонату світу з акробатичного рок-н-ролу.

Спортсмени везуть із Швейцарії срібну та бронзову медалі, повідомляє «Слобідський край».

Чемпіонат світу з акробатичного рок-н-ролу пройшов у Швейцарії 25 листопада. У змаганнях взяли участь 252 спортсмени з 18 країн, повідомили у ХОВА. У складі збірної команди України Єгор Алєйніков і Дар’я Дмитрук стали срібними, а Дмитро Олійник та Ольга Іванчук – бронзовими призерами в основному класі «контактний стиль серед дорослих».

Ще один харківський дует Олексій Шпеньков і Кира Сідорова увійшли в десятку найкращих, посівши шосте місце.

Нагадаємо, днями спортсмени Харківщини здобули медалі чемпіонат світу з військово-спортивних багатоборств у Польщі.

Також ми писали, що на чемпіонаті України з бадмінтону спортсмени Харківщини області здобули 3 золоті, 4 срібні та 5 бронзових нагород.