Як убезпечити пилосос від поломок?
PromoПопри всі старання, порохотяг все одно швидко вийде з ладу, якщо його складники — низькоякісні. Саме тому треба надавати перевагу надійним моделям від перевірених виробників. Наприклад, можна придбати пилосос Керхер з магазину https://www.moyo.ua/bt/mbt/pylesosy/karcher/. На нього поширюється офіційна гарантія від виробника, тому навіть у разі ламання ремонт не влетить у копієчку.
Безпечна експлуатація: про що варто знати?
Кожен власник порохотягу знає базові правила його безпечної експлуатації:
- Підключення тільки до справної електромережі. Стрибки напруги здатні призвести до згоряння двигуна.
- Використання за призначенням. Пилотягом не можна збирати дрібні речі або робити зачіски.
- Своєчасне спустошення резервуара для сміття. Переповнений контейнер або мішок — причина різкого падіння потужності.
- Дотримання режиму «відпочинку». Девайс не можна використовувати безперервно протягом кількох годин. Потрібно робити хоча б короткі паузи між підходами.
- Регулярне очищення фільтрів. Якщо вони забруднені, пилосос працює гірше і перегрівається.
Це очевидні дії, про доцільність яких виробники розповідають у користувацьких інструкціях. Існують також менш очевидні нюанси, які допомагають убезпечити пилосмок від зламу.
Захист від гарячого сміття
Потужний пилосос може «всмоктати» дрібні папірці, пилюку, шматочки їжі, волосся, шерсть. Все це — цілком безпечні відходи, від яких девайс точно не постраждає. Але є й небезпечне сміття, яке може нашкодити внутрішнім компонентам пилосмока. Наприклад, гарячий попіл призводить до суттєвих несправностей:
- у кращому випадку, через нього може забруднитися фільтр;
- в гіршому — є ризик загоряння або сплавлювання мішка чи контейнера.
Тільки домашнє прибирання
Дехто вважає, що побутовий пилосос відрізняється від промислового тільки розмірами й потужністю. Саме тому досить часто домашні моделі можна зустріти у гаражах, майстернях та на будівельних майданчиках. Це неправильно, адже складники побутових пристроїв не адаптовані до контактів з будівельними відходами.
Правильний догляд за корпусом
Корпус заборонено мити з використанням води та рідких мийних засобів. Правильний догляд передбачає лише протирання злегка вологою губкою або сухою ганчіркою. Важливо стежити, щоб волога не потрапляла у двигун та на електронні компоненти насадок.
Якщо пилосос раптово почав «халтурити» і пропускати ділянки підлоги під час прибирання, його необхідно здати в сервісний центр для професійного огляду і подальшого технічного обслуговування. Те ж саме варто зробити у разі виявлення будь-яких інших проблем у роботі.
У Пісочині ініціативна молодь вийшла на толоку: що зроблено
Чому комунальники збільшили кількість прибирань у Харкові
Пожовкле підвіконня: як виправити ситуацію копійчаними методами
Розчищено 1800 км доріг: яка ситуація на дорогах Харківщини