Коломацька громада долучилась до челенджу з призом у 100 тисяч гривень
У Коломацькій громаді Харківської області набирає обертів челендж «Активуй свою школу». Усе почалося з відео вчительки фізичної культури Різуненківського ліцею. Челендж має на меті долучити жителів громади до спорту. Автор відео з найбільшою кількістю охоплення та вподобайок отримає 100 тисяч гривень.
Про це кореспондентці медіа «Слобідський край» розповіла сама вчителька фізичної культури КЗ «Різуненківський ліцей» Оксана Корнієнко.
– Я приєдналася до челенджу вчителів фізичної культури, мета якого – активізувати всіх навколо себе: вчителів, дітей, відділ освіти, а також усе населення нашої громади. Для участі кожен має зняти відео, де виконує фізичні вправи, і передати естафету далі, – каже Оксана Корнієнко.
Першим кроком було відео Оксани Корнієнко, яке вона виклала в соціальні мережі. У ньому вона закликала учнів Різуненківського ліцею долучитися до активності.
– Першими відгукнулися наші діти. Вони почали знімати відео з вправами, після чого передали виклик директорці ліцею Світлані Пизюн. Директорка підтримала ініціативу та передала естафету відділу освіти, де його прийняли спеціалістка, що відповідає за спорт, та начальник відділу. А вже звідти челендж дійшов до очільника Коломацької громади Володимира Гуртового, – додала Оксана Корнієнко.
Наразі залишився останній етап, де необхідно зібрати відео учасників з громади в одне. Це відео має зібрати багато вподобайок і поширень, аби Коломацьку громаду помітили під час підсумкових заходів у травні 2025 року. Переможець челенджу отримає грошову нагороду в 100 тисяч гривень.
– Учитель, який виграє, сам визначає, на що витратити кошти. Якщо пощастить перемогти, я вже маю план: ці гроші ми витратимо на потреби ліцею. Можливо, придбаємо спортивний інвентар, але обов’язково частину коштів передамо на підтримку ЗСУ, адже ми займаємося й волонтерською діяльністю – плетемо сітки та робимо окопні свічки, – зазначила вчителька.
Також серед ідей – облаштування стенда «Найкращі спортсмени ліцею» або закупівля необхідного спортивного обладнання.
– Ми зробили все, що від нас залежало. Тепер результат залежить від нашої громади, її активності, вподобайок і репостів відео, – каже вчителька фізичної культури Оксана Корнієнко.
Читайте також:
У Коломаку запрацював Цифровий освітній центр
У Краснокутській громаді стартував новий проєкт: що підготували для молоді
Дітей із занять не витягнеш: як працює Інклюзивно-ресурсний центр у Біляївці
Громади на зв'язкуНовий поїзд та перейменування парку: які події відбулися у Харкові та області
Уроки під звуки сирен: як працює освіта у Безлюдівській громаді
Громади на зв'язку