Підписка на розсилку

Хочу отримувати головні новини:

Як харківський «Металіст» зіграв у Кубку України

03.08.2023 10:20

Вчора, 2 серпня, футбольний клуб з Харкова «Металіст» у другому попередньому раунді Кубку України вдома, на ужгородському стадіоні «Авангард», грав проти «Епіцентру» з Камʼянця-Подільського.

Як передає медіа «Слобідський край», харківський «Металіст» вдруге за п’ять днів зустрічався з «Епіцентром». Нагадаємо, у суботу, 29 липня, наші земляки розпочали виступи в Першій лізі сезону 2023/24. У стартовому турі суперником підопічних Андрія Аніщенка був саме клуб із Камʼянця-Подільського, який вони приймали вдома. Єдиний гол у тому матчі був забитий по перерві. На 68-й хвилині матчу Сергій Стень вдало пробив зі штрафного удару з радіусу, принісши партнерам три очки.

Перший тайм кубкового матчу між цими командами, як і гра чемпіонату, пройшов без забитих м’ячів. На початку другої половини гри «Епіцентр» відкрив рахунок у поєдинку: Андрій Беженар метрів з 12-ти пробив над воротарем харків’ян Владиславом Рибаком. Через кілька хвилин «Металіст» зумів відновити паритет у матчі. Станіслав Мораренко відмінною передачею вивів Даніїла Теплякова віч-на-віч з голкіпером суперника. Нападник харків’ян обіграв воротаря і забив у порожні ворота – 1:1. На 71-й хвилині «Епіцентр» вдруге вийшов уперед. Андрій Беженар оформив дубль, точно пробивши з району одинадцятиметрової позначки. У час, що залишився, харків’яни намагалися відігратися, втім не вийшло.

1:2 – «Металіст» програє і покидає Кубок України.

Наступну свою гру харків’яни проведуть у неділю, 6 серпня. У рамках другого туру Першої ліги «Металіст» зіграє на виїзді проти «Агробізнесу» з міста Волочиськ Хмельницької області. Цей колектив, як і наші земляки, у першій грі зазнали поразки, поступившись на виїзді «Ниві» з села Бузова, що на Київщині, 1:2. Матч «Агробізнес» – «Металіст» розпочнеться о 15:30.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як на молодіжному чемпіонаті Європи збірна України за участю гравців з Харківщини зіграла проти Хорватії, Румунії, Іспанії та Франції.

Більше новин спорту читайте на нашому сайті.