Підписка на розсилку

Хочу отримувати головні новини:

На Південній залізниці працюють фільтраційні групи

04.08.2014 06:43
www.segodnya.ua
www.segodnya.ua
Чи можемо ми почуватися в безпеці, зважаючи на неспокій у сусідніх областях?

 Міліціонери розповіли, як вони посилювали охорону головної транспортної артерії регіону, залізниці, та кого «виловлювали».

Крім того, як розповів заступник начальника Управління – начальник кримінальної міліції полковник міліції Андрій Гаркушин, постійно здійснюється моніторинг обстановки в місцях розміщення об’єктів критичної інфраструктури та прилеглих до них територій. Це станції та вокзали, вантажні парки, залізничні мости, переходи тощо.

Читайте також: ЩЕ ОДИН ПОЇЗД ІЗ ХАРКОВА ДО РОСІЇ СКАСОВАНО - ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ
                       ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ ОПИНИЛАСЯ ПІД ПРИЦІЛОМ БОЙОВИКІВ (ФОТО, ВІДЕО)
                      ПОЇЗД ХАРКІВ - БЕРДЯНСЬК ПРИЗНАЧИЛА ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ

– На залізничних вокзалах збільшено кількість патрульних нарядів. До несення служби в таких місцях залучаються кінологи зі службовими собаками (вони тренується  на пошук не тільки наркотичних, а й вибухонебезпечних речовин). Завдяки щільності таких нарядів саме на великих залізничних вокзалах найчастіше виявляють осіб, що перевозять зброю, боєприпаси та вибухові речовини, – зазначив Андрій Гаркушин.
За його словами, у лінійних відділах міліції (тобто відділах міліції, які обслуговують транспортні напрямки) створено фільтраційні групи з міліціонерів, кінологів, співробітників з відеокамерами для фільмування порушень, які постійно обстежують пасажиропотік з пасажирських і приміських поїздів по 11 залізничних станціях, а також вантажні поїзди. При цьому пріоритетними, такими, яким приділяється особлива увага міліціонерів, є пасажирські та вантажні поїзди, які слідують з Донецької та Луганської областей. У середньому за добу на ці заходи виділяють близько 120 співробітників міліції, з них: шість кінологів зі службовими собаками, 16 співробітників оперативних служб і 98 співробітників міліції громадської безпеки.

За словами заступника начальника Управління – начальника міліції громадської безпеки УМВС України на Південній залізниці полковника міліції Анатолія Толмачова, з початку липня фільтраційні групи виявили 13 фактів незаконного зберігання та перевезення боєприпасів. Арсенал не те щоб вражає, але все ж таки є небезпечним. Так, було вилучено сім гранат РГД-5 (протипіхотна осколкова ручна граната наступального типу), дві гранати Ф-1 (більш небезпечна граната оборонного типу, радіус ураження якої набагато більший – знаменита «лимонка»), 573 патрони калібру 5,45 мм (підходить для автомата Калашникова) та 69 патронів калібру 7,62 мм (гвинтівковий і кулеметний набій), чотири штик-ножі та три ракетниці. За словами міліціонерів, деякі боєприпаси везли військовослужбовці, які прямували із зони АТО на відпочинок і чомусь вирішили взяти заборонені в мирному житті речі із собою. У таких випадках спрацьовує більш жорстка, ніж для цивільних, стаття Кримінального кодексу, за якою підозрюваним світить до 10 років позбавлення волі.

Як пояснювали деякі затримані, боєприпаси вони везли не з терористичними цілями, а для власних потреб – для полювання. Яким чином гранати допоможуть у полюванні, залишається загадкою.

Джерело: SLK
Автор:
Администратор сайта

Підписуйтесь на Google News

Щоб бути у курсі останніх новин Харківщини та громад.

Підписатися