Скільки медалей вибороли спортсменки з Харкова на Паралімпіаді-2024

09.09.2024 12:25
Українські паралімпійці з нагородами / Фото: ХОВА

Спортсмени з Харківської області вибороли на Паралімпіаді ще два «срібла».

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на ХОВА.

На Паралімпіаді-2024 харків’янка Марина Литовченко стала срібною призеркою у настільному тенісі. Вона успішно дійшла до фіналу, де поступилася іракській спортсменці Наджлах Аль-Дайєні з рахунком 1:3.

Марина Литовченко

Марина Литовченко виборола «срібло» у настільному тенісі / Фото: ХОВА

Окрім неї, срібні медалі вибороли Євгенія Бреус та Олена Федота-Ісаєва. Разом з Наталією Морквич із Львівщини та Надією Дьолог із Закарпаття вони посіли друге місце в фехтуванні на візках у командній жіночій шпазі. На шляху «срібла» українки перемогли суперниць з Італії, Польщі, Таїланду, однак уже у фіналі поступилися китаянкам з рахунком 37:45.

Для Олени Федоти-Ісаєвої ця нагорода стала третьою у Парижі. На рахунку харків’янки вже дві бронзові медалі.

Олена Федота-Ісаєва

Олена Федота-Ісаєва тримає бронзову медаль / Фото: ХОВА

Усього на рахунку харківських спортсменів 1 золота, 3 срібні та 3 бронзові медалі Паралімпіади-2024. За підсумками десяти змагальних днів українські паралімпійці здобули 79 нагород: 21 золоту, 26 срібних та 32 бронзові.

Раніше ми писали, як харківський плавець Максим Веракса виборов срібну медаль Паралімпійських ігор у Парижі. Нагороду спортсмен здобув у класі S12 на дистанції 100 м вільним стилем, яку подолав за 53.64 секунди.